i-Dziennik

Plan lekcji

Na skróty

Zawody okolicznościowe

W dniu 22 stycznia 2016 roku na hali sportowej MOSiR w Krośnie odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Sieci Sklepów ,,S’’.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn:
1.Stredna Odborna Szkola Podnikania z Presova,
2.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie,
3.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie,
4.II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie,
5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie,
6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie,
7.Miejski Zespół Szkół Nr 5 w Krośnie,
oraz reprezentacja naszej szkoły Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie.

Uczniowie: Arkadiusz Wilk, Gracjan Poręba, Wiktor Węgrzyn, Paweł Szyszlak, Paweł Czekański, Wojciech Krzywda, Marek Drozd, Tomasz Krężałek, Sebastian Zych, Hubert Kozioł reprezentując naszą szkołę wywalczyli III miejsce w turnieju.

Czytaj więcej...

22 listopada 2015 r. na basenie w Turaszówce odbyły się III Mistrzostwa Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W silnie obsadzonych zawodach, w których uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów pływackich z Podkarpacia i Małopolski oraz szkół krośnieńskich wystartował również uczeń naszej szkoły. W kategorii juniorów Wojciech Kołodziejczyk z klasy III c T zajął X miejsce na 50 metrów stylem klasycznym z czasem 43,72 sek., poprawiając jednocześnie swój rekord życiowy.

Gratulujemy osiągniętego wyniku!

Czytaj więcej...

W dniu 2.06.2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie odbyły się międzyszkolne zawody w trójboju siłowym ‘STRONG BOY’. II miejsce w tych zawodach zajął uczeń naszej szkoły Grzegorz Wojdyła z kl. III c Technikum.

Konkurencje były bardzo ciekawe i interesujące, m. in. przenoszenie ciężarów, wyciskanie platformy oraz przeciąganie samochodów za pomocą liny. Rywalizacja była zacięta, a walka o czołowe miejsca toczyła się do ostatniej chwili. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zawodach co roku, a zajęcie II miejsce jest najlepszym ich osiągnięciem.

Opiekunem był Mariusz Węgrzyn.

 

 

 

No images found.

Przy pięknej słonecznej pogodzie i doskonale przygotowanym stoku narciarskim w sobotę tj. 21 lutego 2015r. w Czarnorzekach odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Organizatorem zawodów był Urząd Miasta Krosno oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie. Bardzo dobry występ zanotował uczeń naszej szkoły Krystian Sokołowski z kl. IbT. W kategorii uczniów szkół ponadgimnazjalnych Krystian zajął wysokie II miejsce. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Czytaj więcej...

W dniu 9 listopada 2011 roku w hali sportowej GOSiR Jedlicze został rozegrany kolejny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im . Armii Krajowej z okazji Dnia Niepodległości. Drużyna „Mechanika” zajęła pierwsze miejsce, pokonując wszystkich swoich rywali. Drugie miejsce w turnieju wywalczyli gospodarze – ZS Jedlicze, trzecie LO Jedlicze a czwarte ZSP Nr 4 w Krośnie.

Czytaj więcej...

W dniu 16 czerwca 2011 roku w naszej szkole miała miejsce kolejna edycja dnia sportu. Sportowe zmagania młodzieży rozpoczęły sztafetowe biegi przełajowe reprezentacji poszczególnych klas. Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2010/2011 została klasa III f T., wicemistrzem klasa II c T. Na trzecim miejscu sklasyfikowana została klas III c T.

Czytaj więcej...

16 czerwca 2011 roku na obiektach sportowych naszej szkoły odbyły się IV Sztafetowe Biegi Przełajowe o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 – Bogdana Adamskiego . W zawodach udział wzięło 6 reprezentacji szkół gimnazjalnych.

Czytaj więcej...

W dniu 10 listopada 2010 r. w hali GOSiR-u w Jedliczu odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji 92 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Czytaj więcej...

Duży sukces osiągnął uczeń klasy III b ZSZ Bartłomiej Krawczyk w tegorocznej edycji największej imprezy rowerowej w Polsce południowej "Cyklokarpaty". W klasyfikacji generalnej w gronie 50-ciu zawodników uczeń naszej szkoły zajął doskonałe VIII miejsce. Zawody "Cyklokarpaty" to cykl 12-stu górskich zawodów rowerowych. Rower to moja pasja mówi Bartek który na co dzień trenuje w BIKE TEAM Jedlicze. Warto dodać ze ZSP 3 przez ostatnie 3 edycje był głównym organizatorem maratonu rowerowego w Krośnie.

Czytaj więcej...

W dniu 10 czerwca 2010 roku w naszej szkole zorganizowano Dzień Sportu Szkolnego. Zmagania młodzieży „Mechanika” poprzedzone były rywalizacją gimnazjalistów w II Sztafetowych Biegach Przełajowych im. Stanisława Staszica o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3. Po zakończeniu biegów gimnazjalistów na tą samą trasę wyruszyli uczniowie naszej szkoły. Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów klasowych. Biegi odbywały się w ekstremalnych warunkach ponieważ temperatura dochodziła do 35 st. Po bardzo wyczerpujących zawodach najlepsi okazali się reprezentanci klasy II c T.

Czytaj więcej...

Dnia 10 czerwca bieżącego roku w naszej szkole odbyły się II Sztafetowe Biegi Przełajowe im. Stanisława Staszica o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 Bogdana Adamskiego.

Czytaj więcej...

W dniu 26 marca 2010 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej „Wielkanocne Jajo”  zorganizowanym przez PWSZ w Krośnie.

Czytaj więcej...

10 marca 2010 roku odbyły się zawody strzeleckie w ramach XVIII Memoriału im. Jana Barana o Puchar Dyrektora ZSP nr 4 w Krośnie.
Na tamtejszej strzelnicy rywalizowały reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego województwa. Łącznie startowało 22 zespoły.

Czytaj więcej...

W dniu 27 października 2009 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w IX Turnieju Piłki Siatkowej Szkolnych Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK.

Czytaj więcej...

W dniu 4 czerwca bieżącego roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym z okazji 20 Rocznicy Wolnych Wyborów przez Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu.

Czytaj więcej...

Dnia 15 maja bieżącego roku w naszej szkole odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe im. Stanisława Staszica o Puchar Dyrektora ZSP Nr 3 Bogdana Adamskiego.

Czytaj więcej...

W dniu 16 marca reprezentacja „Mechanika” wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP Nr 6 w Krośnie. Zawody odbyły się na hali sportowej MOSiR w Krośnie.

Czytaj więcej...

W dniu 04 marca 2009 roku odbyła się XVII Edycja Zawodów Strzeleckich – Memoriał im. Jana Barana. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie.

Do zawodów zgłosiło się 15 zespołów reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne nie tylko z Krosna ale także Jedlicza, Rymanowa i  Nowosielec.

Czytaj więcej...

26 lutego 2009 roku na stoku narciarskim Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czarnorzekach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Krosna w slalomie gigancie. Zawody zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie oraz AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

Czytaj więcej...

20 lutego 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Krośnie odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Bogdana Adamskiego. Sportowe zmagania młodych ludzi odbyły się ku czci patrona szkoły - STANISŁAWA STASZICA.

Czytaj więcej...

11 stycznia w krośnieńskiej hali MOSIR miała miejsce pierwsza impreza propagująca Eurobasket. Odbyła się ona w ramach promocji tegorocznych mistrzostw Europy w tej dyscyplinie sportowej.

Czytaj więcej...

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Krośnie odbył się turniej piłki siatkowej chłopców. W turnieju udział wzięło osiem drużyn.

Czytaj więcej...

STRONY SZKOLNE
                                       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl