Plan lekcji

Na skróty

IV miejsce „Mechanika” w półfinale wojewódzkim unihokeja

unihokej miniW dniu 15 lutego 2018 r. na hali sportowej PWSZ w Sanoku odbył się półfinał wojewódzki licealiady w unihokeju chłopców. Wśród 6 drużyn, które wywalczyły awans do zawodów oprócz reprezentacji „Mechanika”, znalazły się : II LO Sanok, ZS nr 2 Sanok, ZS nr 3 Sanok, II LO Krosno i ZSP3 Krosno.
Dzięki temu , że turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” mieliśmy okazję zagrać 5 spotkań. W pierwszym meczu przegrywamy z ZS nr 3 0:4. Następnie po bardzo dobrym meczu wygrywamy z II LO Krosno 2:0. Kolejne dwa spotkania z II LO Sanok oraz ZS nr 2 , mimo ambitnej postawy kończymy bez punktu. Ostatni mecz z ZSP nr 5 jest spotkaniem o 4 miejsce w turnieju. Po bardzo emocjonującym i trzymającym w napięciu do samego końca meczu remisujemy 1:1 i osiągamy zakładany cel.
Dla naszych zawodników była to pierwsza możliwość rywalizacji na zawodach tej rangi. Zdobyte doświadczenie w starciach z bardzo mocnymi drużynami sanockimi na pewno zaprocentuje w przyszłości.


Skład drużyny „ Mechanika”: Maniawski Karol, Maniawski Piotr, Włodarz Kamil, Guzik Mateusz, Wiklowski Krystian, Torbik Damian, Szmyd Dawid, Jamroga Maciej, Podkul Bartosz

 Opiekun: Piotr Gonet

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb