Plan lekcji

Na skróty

Piłkarze na podium Licealiady

pilka W dniach 17-18.10.2018 r. odbyła się powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców. Wśród 8 drużyn wystąpiła reprezentacja naszej szkoły. Pierwszego dnia odbyły się spotkania w grupach , z których najlepsze dwie drużyny awansowały do finału. Pokonując 1:0 z ZSP nr 4, 4:0 z ZSKU oraz remisując 1:1 z ZSP nr 5 wygrywamy swoją grupę. 

W finale ,rozgrywanym systemem „każdy z każdym” zaczynamy od porażki 1:4 z II LO. Następnie po bardzo wyrównanym i emocjonującym pojedynku przegrywamy 3:5 z Elektrykiem . W ostatnim  meczu, którego stawką jest 3 miejsce wygrywamy zdecydowanie 7:1 z MZS nr 5

 

Wszystkim zawodnikom należą się duże brawa za walkę, zaangażowanie.

 

pilka

Drużyna „Mechanika „ wystąpiła w składzie :

Krystian Wiklowski, Michał Latkiewicz, Hubert Kozioł,Damian Szczur, Arkadiusz Adam, Krzysztof Penar, Paweł Citak, Kacper Czapor, Bartłomiej Czekański, Bartłomiej Gołąb, Dominik Laskoś, Wiktor Kielar, Hubert Skuba

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb