Plan lekcji

Na skróty

Sukces tenisistów „Mechanika”

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym  awansowali do  rozgrywek na szczeblu rejonowym. W zawodach rozegranych w dniu  16 listopada 2009 roku w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Krośnie  po bardzo zaciętej walce zajęli drugie  miejsce, premiowane awansem.

W zawodach udział wzięło 10 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu grodzkiego. Drużyna „Mechanika” w składzie: Marcin Piękoś, Kamil  Korzeniowski oraz Daniel Mazur,   po bardzo dobrej grze w fazie grupowej, awansowała  do półfinału  gdzie spotkała się z reprezentacją II LO. Mecz który  decydował o  awansie do rozgrywek rejonowych, dostarczył wszystkim wiele emocji. Przy stanie rozgrywki 2:2, Marcin Piękoś spotkał się  w grze singlowej z reprezentującym II LO Rafałem Jamrogiewiczem, który jest zawodnikiem drugoligowego KKTS Krosno.  Po bardzo długim i  zaciętym pojedynku, Marcin  okazał się lepszy, wygrywając z bardziej doświadczonym kolegą w stosunku 3:2.

W meczu finałowym, w którym „Mechanik” spotkał się z „Elektrykiem”, również nie brakowało emocji. Po bardzo  ambitnej walce ostatecznie ulegliśmy   „elektrykom” 2 : 3

 

Drużyną opiekował się p. Grzegorz Wilusz

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb