Plan lekcji

Na skróty

Zawody szachowe

W ubiegłym tygodniu w Wadowicach Górnych koło Mielca odbyły się X Mistrzostwa Szachowe Szkół Województwa Podkarpackiego. Udanie zadebiutował w tych zawodach uczeń klasy Ic ZSZ Krzysztof Pobuta. W czasie turnieju zajmował wysoką lokatę, jednak w ostatniej turze przegrał decydujące partie i w ostatecznej klasyfikacji zajął 12 miejsce. Należy podkreślić sukces ucznia, gdyż w ostatnim okresie nikomu nie udało się zająć tak wysokiej pozycji. Opiekunem był Mariusz Węgrzyn.


GRATULUJEMY!

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb