Plan lekcji

Na skróty

Szachowy mistrz z Mechanika

W dniu 19 marca 2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Krośnie odbyła się Powiatowa Licealiada w Szachach Indywidualnych. Nasz uczeń Krzysztof Pobuta zajął pierwsze miejsce w turnieju.  Sukces jest tym większy, iż uczeń nie poniósł ani jednej porażki w siedmiu rundach turnieju. Tym samym zakwalifikował się on do finału wojewódzkiego. Opiekunem ucznia był Mariusz Węgrzyn.

.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb