Plan lekcji

Na skróty

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej 2008/2009

W maju bieżącego roku odbywały się w  naszej szkole Mistrzostwa  w Piłce Koszykowej. W zawodach brało udział 8 zespołów. Po rozegraniu turnieju finałowego mistrzem szkoły została klasa II et pokonując w finale klasę III bt. Trzecie miejsce zajęła klasa II ct. Królem strzelców został Adam Duduś z klasy III bt.

 


Wyniki GRUPA   I


1.  IId T  -  IIc T           17 : 25

IId T- Kosiba 5 pkt, Cichoń 5 pkt, Zajdel 4 pkt
IIc T-Peszko 8 pkt, Śliwa 7 pkt, Pełeszak 6 pkt, Bućko 2 pkt, Turoń 2 pkt

2.  IIc T – Ia T              32 : 22

IIc T- Peszko 15 pkt, Śliwa 10 pkt, Buczko 3 pkt, Błaż 2 pkt, Pełeszak 2 pkt
Ia T- Such 8 pkt, Duduś 6 pkt, Potoczny 4 pkt, Grec 2 pkt, Śnieżek 2 pkt

3. IIa T – Ia T             18 : 7

IIa T- Kosiba 8 pkt, Sokół 4 pkt, Florczak 4 pkt, Zajdel 2 pkt
Ia T- Grec 5 pkt, Śnieżek 2 pkt

 

TABELA GRUPA  I

Drużyna Mecze Ptk Kosze
1. IIc T 2 4 57 :39
2. IId T 2 3 35 :33
3. Ia T 2 2 29 :50

 

Wyniki GRUPA    II

1.  Ie T – Ib T                             27 : 18              

Ie T- Huczko 15 pkt, Mazur 10 pkt, Nowak 2 pkt
Ib T Kłusek 11 pkt, Skiba 6 pkt, Ignatowski 1 pkt

2.   IIe T – Ie T                         32 : 16

IIe T- Dziedzic 14 pkt, Szajna 11 pkt, Lenart 5, Farbaniec 2 pkt
Ie T- Huczko 16 pkt

3.  IIe T – Ib T                         29 : 19

IIe T- Maślany 20 pkt, Dziedzic 7 pkt, Zaprzalski 2 pkt
Ib T- Kłusek 8 pkt, Skiba7 pkt, Czepiga 2 pkt, Boczar 2 pkt

 

TABELA GRUPA   II

Drużyna Mecze Ptk Kosze
1. IIe T 2 4 61 : 32
2. Ie T 2 3 43 : 40
3. Ib T 2 2 37 : 66

 

Wyniki GRUPA III

IIa T – IIIb T                                13 : 22

IIa T- Lenkiewicz 8 pkt, Zawisza 3 pkt, Soliński 2pkt   
IIIb T- Duduś 20 pkt, Lorens 2 pkt


TABELA GRUPA III

Drużyna Mecze Ptk Kosze
1. IIb T 1 2 22 : 13
2. IIa T 1 1 13 : 22

 

Lista   Strzelców

1. S. Huczko Ie T 31
2. S. Peszko IIc T 23
3. T. Dziedzic IIe T 21
4. A. Duduś IIIb T 20
5. J. Maślany IIe T 20
6. D. Kłusek Ib T 19

 

FINAŁY MISTRZOSTW SZKOŁY W KOSZYKÓWCE 2008/2009


1.    IIc T – IIIb T            16:29
IIc T- Peszko 13 pkt, Gierlach 3 pkt
IIIb T- Duduś 29 pkt

2.    IIc T – II e T            17 : 30

IIc T- Peszko 8 pkt, Bućko 3 pkt, Winiarski 2 pkt, Kusz 2 pkt, Korab 2 pkt
IIe T- Szajna 12 pkt, Dziedzic 10 pkt, Zaprzalski 6 pkt, Lenart 2 pkt

 

3.    IIe T – IIIb T            25 : 23
IIe T- Dziedzic 10 pkt, Szajna 9 pkt, Lenart 4 pkt, Maślany 2 pkt
IIIb T- Duduś 23pkt

 

TABELA MISTRZOSTW SZKOŁY W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 

Klasa Mecze Punkty Kosze
1.    IIe T 2 4 55 : 40
2.    IIIb T 2 3 52 : 41
3.    IIc T 2 2 33 : 59

 

 

     
IIe T IIIb T IIc T

 

LISTA STRZELCÓW

1. A. Duduś IIIb T 72  pkt
2. S. Peszko IIc T 44
3. T. Dziedzic IIe T 41
4. A. Szajna IIe T 32
5. S. Huczko Ie T 31
6. J. Maślany IIe T 22


Zawody prowadzili: Mariusz Węgrzyn Artur Kociuba

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch