Plan lekcji

Na skróty

III g T Mistrzem Szkoły w Piłce Siatkowej

Kolejne Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej za nami. W turnieju w którym udział wzięło 12 zespołów klasowych, najlepszą okazała się klasa III g T. Mistrz roku szkolnego 2015/2016 pokonał wszystkich swoich rywali zarówno w fazie grupowej jak i w finałach. W pierwszym etapie turnieju rozgrywki odbywały się w trzech grupach systemem „każdy z każdym”. Najlepsze zespoły z poszczególnych grup spotkały się w finale. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznemu triumfatorowi - klasie IV d T a trzecie miejsce wywalczyła klasa II g T. Zawody jak co roku dostarczyły wiele emocji . Nie brakowało bardzo zaciętych spotkań oraz akcji, których nie powstydziłaby się Plus Liga.:)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek !

Turniej zorganizował p. Grzegorz Wilusz i p. Marcin Błaż.

 I miejsce  -  klasa III g T

Od lewej: Cysarz Michał, Rączka Kamil, Patla Paweł, Drozd Marek, Goleń Patryk, Zima Wojciech, Biedroń Grzegorz (k), Marszałek Kamil.

II miejsce  -  klasa IV d T

Od lewej: Materniak Artur, Ziobro Marcin, Szyszlak Paweł, Szczurek Rafał, Czekański Paweł, Wiater Eryk, Zajdel Jakub (k).

III miejsce  -  II g T

Od lewej: Śmigiel Krystian, Jucha Jakub, Cwynar Szymon, Cierpicki Norbert, Chudziński Sebastian, Pilch Wojciech, Wiśniowski Kamil (k).

No images found.

   
  16.01.2018 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl