Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Projekty

"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

ogloszenie1Poniżej prezentujemy wyniki rekrutacji na specjalistyczne kursy zawodowe dla uczennic i uczniów "MECHANIKA". Wszystkim zakwalifikowanym do udziału w projekcie gratulujemy! Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12.01.2018 (piątek) o godzinie 10:30 w Sali C7. 

Kursy odbywają się w ramach projektu pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, realizowanego przez Urząd Miasta Krosna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 (RPO).

Udział w projekcie jest bezpłatny! Planowany termin realizacji zajęć: II - IV 2018r.

 

 

wyniki 2018

 

Copyright © 2019 Fundusze Unijne dla uczniów ZSP Nr 3 "Mechanik" w Krośnie Rights Reserved.