Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Projekty

"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

Z wielką radością przekazujemy Wam dobre wiadomości. Do naszego „rozkładu zajęć dodatkowych” wracają kursy specjalistyczne, a także pojawią się nowe formy zdobywania doświadczenia zawodowego – płatne staże wakacyjne.
Projekt pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju” realizowany przez Urząd Miasta Krosna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie współfinansowany jest z Funduszy Europejskich.

Startujemy już w styczniu 2017 roku!
Udział w projekcie jest bezpłatny!

 

Po raz kolejny rozpoczniemy Nowy Rok z „wysokiego C”. Już w pierwszych tygodniach 2017 roku przeprowadzimy akcje promocyjne, z których dowiecie się wszystkich niezbędnych informacji na temat realizowanego projektu. Ale zanim to nastąpi, zapraszamy do zapoznania się z infografiką na temat 10 najważniejszych faktów związanych z rozpoczynającym się projektem.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są u koordynatora szkolnego, Pana Grzegorza Kuźniarowicza, w szkolnym biurze rekrutacyjnym, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie, ul. Tysiąclecia 5, 38-400 Krosno, pokój 025 oraz na stronie internetowej www.zsp3.krosno.pl

 

Copyright © 2019 Fundusze Unijne dla uczniów ZSP Nr 3 "Mechanik" w Krośnie Rights Reserved.