.

"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

workshopPoniżej przedstawiamy wyniki rekrutacji na staż zawodowy w roku 2017. Wszystkim zakwalifikowanym uczniom gratulujemy, a pozostałych chętnych zapraszamy do współpracy w roku szkolnym 2017/2018.

WYNIKI REKRUTACJI <pdf>

Każdy stażysta otrzyma:
- ubranie robocze,
- zwrot kosztów dojazdu na staż (do 100zł)
- stypendium stażowe w wysokości 997,40zł.

OFERTA 2017/2018

Szkoła oferuje również udział w kursach specjalistycznych, które ponownie rozpoczną się w roku szkolnym 2017/2018, tj.:
1) Kurs CNC
2) Kurs mechatroniki pojazdowej
3) Kurs spawania metodą MAG
4) Staże zawodowe 2018

Szkolne biuro rekrutacji:
Grzegorz Kuźniarowicz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5, 38-400 Krosno
pokój 025
www.zsp3.krosno.pl;

______________________________________

Projekt pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju” jest realizowany przez Gminę Miasto Krosno oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Udział w Projekcie jest bezpłatny, koszty związane z realizacją form wsparcia, współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2019 Fundusze Unijne dla uczniów ZSP Nr 3 "Mechanik" w Krośnie Rights Reserved.