.

"Kształcenie zawodowe szansą rozwoju"

cnc17 03W  ZSP Nr 3 w Krośnie rozpoczęły się kursy zawodowe realizowane w ramach projektu „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP 2014 - 2020, Oś Priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.4 Poprawa jakości kształcenia zawodowego.

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie mogą wziąć udział w kursach:

1. CNC
2. Mechatroniki samochodowej
3. Spawacza metodą MAG135

1.    Kurs CNC

• termin rozpoczęcia zajęć –16.03.2017 r.,
  • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodach technik mechanik, technik mechatronik,
  • liczba grup – 1,
  • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 60.

Kurs prowadzi Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Krośnie, który został wyłoniony w trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu, potwierdzające zdobyte uprawnienia.

2.    Kurs mechatroniki samochodowej

• termin rozpoczęcia zajęć –14.03.2017 r.,
  • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechatronik i mechanik pojazdów samochodowych,
  • liczba grup – 1,
  • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 60.

Kurs prowadzi Pan Jacek Kafel, który został wyłoniony w trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.

3.    Kurs spawacza metodą MAG 135

• termin rozpoczęcia zajęć –1.03.2017 r.,
  • grupa docelowa - uczniowie kształcący się w zawodach technik mechanik, technik mechanik lotniczy, technik mechatronik, technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych,
  • liczba grup – 1,
  • liczba obowiązkowych godzin przypadających na grupę - 145.

Kurs prowadzi PGNiG Technologie S.A. z siedzibą w Krośnie, który został wyłonionyw trybie postępowania – zamówienia na usługi społeczne.

Szkolne biuro rekrutacji:
Grzegorz Kuźniarowicz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5, 38-400 Krosno
pokój 025
www.zsp3.krosno.pl;

______________________________________

Projekt pn.: „Kształcenie zawodowe szansą rozwoju” jest realizowany przez Gminę Miasto Krosno oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO) Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Udział w Projekcie jest bezpłatny, koszty związane z realizacją form wsparcia, współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright © 2019 Fundusze Unijne dla uczniów ZSP Nr 3 "Mechanik" w Krośnie Rights Reserved.