Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Program Erasmus+ w dziedzinie edukacji zawodowej na lata 2014-2020

logotyp erasmusplus

„Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk zagranicznych”
projekt nr 2015-1-PL01-KA102-016236

facebook mini

Topper mini"Mechanik" w Europie to utworzony w 2015 roku szkolny punkt informacyjny o programie Erasmus+. Kwaterą główną jest biuro projektu znajdujące się w pokoju 025 Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie, ale staramy się być wszędzie tam, gdzie jest potrzeba dzielenia się wiedzą na temat programu, naszych projektów i ich wpływu na uczestników. Pod ta samą nazwą uruchomiliśmy konto na portalu społecznościowym facebook <link>, aby jeszcze szybciej i łatwieć docierać do naszych "znajomych".

 

"Mechanik" w Europie - szkolny punkt informacji o programach edukacyjnych Unii Europejskiej:

 

Copyright © 2019 ZSP Nr 3 w Krośnie Rights Reserved.