Plan lekcji

Na skróty

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnieogłasza przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w najem na okres od 1 stycznia 2018 r. do 31 grudnia 2019 r. infrastruktury wytworzonej w ramach realizacji projektu pn. „Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii w Krośnie" (branża mechaniczna) w celu prowadzenia działalności polegającej na kształceniu ustawicznym.

Pliki do pobrania:

pdf ikona Warunki przetargu 
pdf ikona

Załącznik nr. 1. Opis przedmiotu najmu

pdf ikona

Załącznnik nr. 2Formularz oferty

pdf ikona

Załącznik nr. 3. Wzór umowy najmu

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl