Plan lekcji

Na skróty

Wspólne kolędowanie

121 grudnia 2018 r. (piątek)na auli zespołu szkół spotkali się uczniowie i nauczyciele aby zaprezentować wspólne umiejętności przy śpiewaniu kolęd. Najpierw uczniowie przedstawili program artystyczny przenoszący wszystkich w tradycje bożonarodzeniowe. Następnie zespół artystyczny wprowadził uczestników uroczystości w klimat kolęd i pastorałek. Udzielająca się atmosfera sprawiła, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele zaśpiewali kilka kolęd przy wsparciu zespołu artystycznego. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego skierowali życzenia bożonarodzeniowe oraz życzenia Noworoczne do nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Symboliczny stroik świąteczny uczniowie przekazali dyrektorowi Bogdanowi Adamskiemu. Po tych życzeniach głos zabrał dyrektor ZSP3 przypominając uczniom o tradycjach i wartościach związanych ze świętami Bożego Narodzenia i witaniem Nowego Roku. Dziękując za życzenia od uczniów, dyrektor przekazał życzenia od nauczycieli i pracowników niepedagogicznych wszystkim uczniom i ich rodzinom.


Była też okazja aby wszyscy pracownicy ZSP3 mogli się spotkać na wspólnym składaniu sobie życzeń, przełamaniu się opłatkiem oraz degustowaniu kilku potraw wigilijnych.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb