Wspólne kolędowanie

121 grudnia 2018 r. (piątek)na auli zespołu szkół spotkali się uczniowie i nauczyciele aby zaprezentować wspólne umiejętności przy śpiewaniu kolęd. Najpierw uczniowie przedstawili program artystyczny przenoszący wszystkich w tradycje bożonarodzeniowe. Następnie zespół artystyczny wprowadził uczestników uroczystości w klimat kolęd i pastorałek. Udzielająca się atmosfera sprawiła, że zarówno uczniowie jak i nauczyciele zaśpiewali kilka kolęd przy wsparciu zespołu artystycznego. Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego skierowali życzenia bożonarodzeniowe oraz życzenia Noworoczne do nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Symboliczny stroik świąteczny uczniowie przekazali dyrektorowi Bogdanowi Adamskiemu. Po tych życzeniach głos zabrał dyrektor ZSP3 przypominając uczniom o tradycjach i wartościach związanych ze świętami Bożego Narodzenia i witaniem Nowego Roku. Dziękując za życzenia od uczniów, dyrektor przekazał życzenia od nauczycieli i pracowników niepedagogicznych wszystkim uczniom i ich rodzinom.

Była też okazja aby wszyscy pracownicy ZSP3 mogli się spotkać na wspólnym składaniu sobie życzeń, przełamaniu się opłatkiem oraz degustowaniu kilku potraw wigilijnych.

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb