Plan lekcji

Na skróty

I my obchodziliśmy Święto Kobiet

01eJak co roku 8 marca, młodzież i pracownicy Mechanika obchodzili święto Kobiet. Jest to uroczystość, do której wszyscy przywiązują wielką wagę i być może dotyczy to proporcji „rodzaju” gdzie na całą populację uczniowską jedynie kilka jest dziewczyn.. Wśród pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych proporcje te są bardziej wyrównane ale „generalnie” panów jest więcej niż pań. Może dlatego Święto Kobiet staje się ważnym akcentem życia szkoły. W tym to właśnie dniu odbyła się uroczystość na auli gdzie szkolna kapela przygotowała piękny koncert dla uczennic i pań. Były też aforyzmy, fragmenty poezji i liczne życzenia kierowane od uczniów jak też Bogdana Adamskiego – dyrektora ZSP3.
Na tej samej uroczystości uczniowie biorący udział w praktykach zagranicznych otrzymali europassy co stanowiło ostateczne podsumowanie projektu Erasmus+.

Po zakończonym koncercie dyrektor zaprosił wszystkich pracowników do odrębnej sali gdzie panie otrzymały kwiaty i „słodkie” życzenia.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb