Plan lekcji

Na skróty

Nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

0074 września 2017 r. w auli ZSP3 odbyła się uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość ta została podzielona na 2 części, gdzie o godz. 9.00 w auli spotkali się uczniowie, rodzice i nauczyciele klas II – IV Technikum oraz dla klas II-III Szkoły Branżowej I st. Natomiast o godz. 10.30 w tej samej auli spotkali się uczniowie klas pierwszych Technikum i klasy pierwszej Szkoły Branżowej I st. Obydwie uroczystości rozpoczęły się od wprowadzenia sztandaru ZSP3, odegrania hymnu państwowego i przywitania przez dyrektora Bogdana Adamskiego. Dyrektor w swoim przemówieniu przedstawił uczniom nowe informacje na rok szkolny 2017/2018 i życzył uczniom sukcesów oraz wielu osiągnięć edukacyjnych w rozpoczynającym się roku szkolnym. Następnie informacje o stypendiach i dodatkowym finansowym wsparciu dla uczniów przedstawiła Pani pedagog J.Baran. Uczniowie zostali również poinformowani o praktykach zagranicznych w krajach Unii Europejskiej w nowym roku szkolnym przez Pana G.Kuźniarowicza i Panią M.Horodyską. W ofercie na nowy rok szkolny pozostały również specjalistyczne kursy i szkolenia zawodowe oraz płatne staże wakacyjne w lokalnych firmach, realizowane w ramach projektu "Kształcenie zawodowe szansą rozwoju" współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Po tej uroczystości uczniowie przeszli do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami klas.

 

 

 1  2

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb