Plan lekcji

Na skróty

Pokaz najmniejszych statków latających

image_112W dniu 11  lutego 2010r. w naszej szkole zorganizowano po raz drugi wystawę modeli lotniczych różnych klas. Wystawę zorganizowano przy współudziale Krośnieńskiego stowarzyszenia Modelarzy Lotniczych i Aeroklubu Podkarpackiego. Na otwarciu wystawy i pokazu modeli pojawiły się władze Stowarzyszenia tj. Pan Adam Kopacz – Prezes Zarządu oraz Pan Stanisław GuzikWiceprezes Zarządu. Zespół szkół reprezentowali: Bogdan Adamski – dyrektor i Stanisław Ptaszyk – opiekun koła modelarzy w „Mechaniku” oraz główny animator całej wystawy.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb