Plan lekcji

Na skróty

Mechanik na NLD 2010

image_135NLD czyli "Narodne Letecke Dni" to pokazy lotnicze organizowane w co roku w Piestanach na Słowacji, którym towarzyszy wystawa sprzętu wojskowego. W pokazach dynamicznych zaprezentowano samoloty bojowe, transportowe, szkoleniowe, zabytkowe, grupy akrobacyjne i śmigłowce. Na ziemi zwiedzający, w tym także uczniowie naszej szkoły, mogli zobaczyć czołgi, systemy obrony przeciwlotniczej, broń snajperską itp. W pokazach wzięło udział kilkadziesiąt samolotów z 12 krajów.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb