Plan lekcji

Na skróty

Stanisław Staszic wielki syn ziemi polskiej

image_17114 lutego br. w ZSP nr 3 odbył się coroczny konkurs Wiedzy o Stanisławie Staszicu i jego epoce zorganizowany pod hasłem „Stanisław Staszic wielki syn ziemi polskiej”. W konkursie zorganizowanym przez panią Dorotę Buczek i panią Katarzynę Klain-Łokaj wzięło udział 40 uczniów klas pierwszych. Celem konkursu była prezentacja i pogłębienie wiedzy uczniów naszej szkoły o roli Stanisława Staszica w kształtowaniu patriotycznych, obywatelskich i etycznych postaw Polaków, a także o wpływie myśli filozoficzno - społecznej Staszica na kształtowanie się w XIX i XX wieku nowoczesnego państwa polskiego.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb