Plan lekcji

Na skróty

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w "Mechaniku"

image_2111 września 2011r. przed budynkiem zespołu szkół uroczyście został otwarty nowy rok szkolny 2011/2012. Po raz pierwszy od wielu lat, uroczystość ta nie miała miejsca na placu Centrum Kształcenia Praktycznego w ZSP nr 3 ponieważ rozpoczęto wielką inwestycję budowy Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii na bazie obiektów dydaktycznych CKP. To spowodowało, że na rok szkolny 2011/2012 tj. do 30 czerwca 2012r. zespół ćwiczeniowo-dydaktyczny CKP został wyłączony z użycia. O tym wielkim przedsięwzięciu zmieniającym ZSP nr 3 i wzbogacającym bazę lokalową, dydaktyczną i laboratoryjną mówił na inauguracji roku szkolnego dyrektor Bogdan Adamski.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb