Plan lekcji

Na skróty

Szkolny etap XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej

image_217W dniu 21 października w „Mechaniku” odbył się pierwszy etap Olimpiady Wiedzy Technicznej, w którym wzięło udział 15 najlepszych uczniów naszej szkoły. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu zadań testowych z dziedziny mechaniki i elektrotechniki, po sprawdzeniu których autorzy najlepszych rozwiązań przechodzą do etapu drugiego - okręgowego. Najlepsi uczestnicy etapu okręgowego z kolei biorą udział w zawodach ogólnopolskich.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb