Plan lekcji

Na skróty

Rzym, Ostia, Maranello – czyli Italia po raz drugi

Pimage_266o ubiegłorocznej wycieczce do Wenecji i Jesolo także i tym razem celem naszego wyjazdu były Włochy. W piątek po blisko 25-cio godzinnej podróży zameldowaliśmy się w ośrodku „Happy Village”, gdzie po zakwaterowaniu i posiłku spędziliśmy popołudnie na kąpieli w hotelowym basenie, odpoczynku i relaksie. 
W sobotę bezpośrednio po śniadaniu udaliśmy się na spacer po stolicy Włoch połączony ze zwiedzaniem Watykanu oraz najbardziej znanych zabytków „Wiecznego Miasta”: Placu Navona, Panteonu, fontanny Di Trevi, Placu Weneckiego, Forum Romanum oraz oczywiście Koloseum.
Następnego dnia udaliśmy się na plażę do pobliskiej Ostii, gdzie odbywały się pokazy lotnicze Roma Air Show 2012. Wśród gwiazd tegorocznej edycji tej imprezy znalazły się samoloty F-16 sił powietrznych Holandii i Belgii oraz grupy akrobacyjne Breitling Jet Team i Frecce Tricolori.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb