"STRONG BOY"

image 305W dniu 3.06.2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie odbyły się międzyszkolne zawody w trójboju siłowym ‘STRONG BOY’. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentował się uczeń naszej szkoły Karol Jakieła z kl. II a ZSZ, który zdobył III miejsce.

Rywalizacja w poszczególnych konkurencjach była bardzo zacięta, a walka o czołowe miejsca toczyła się do ostatniej chwili. Należy zaznaczyć, że zajęcie III miejsca przez naszego ucznia jest dużym sukcesem, zważywszy, iż w zawodach uczestniczyli również zawodnicy zagraniczni. Konkurencje były bardzo ciekawe, takie jak: toczenie opony, przenoszenie ciężarów, wyciskanie platformy i dostarczyły uczestnikom, jak też zgromadzonym widzom wielu niezapomnianych wrażeń.
Opiekunem był Mariusz Węgrzyn.