Plan lekcji

Na skróty

"STRONG BOY"

image 305W dniu 3.06.2013 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie odbyły się międzyszkolne zawody w trójboju siłowym ‘STRONG BOY’. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentował się uczeń naszej szkoły Karol Jakieła z kl. II a ZSZ, który zdobył III miejsce.

Rywalizacja w poszczególnych konkurencjach była bardzo zacięta, a walka o czołowe miejsca toczyła się do ostatniej chwili. Należy zaznaczyć, że zajęcie III miejsca przez naszego ucznia jest dużym sukcesem, zważywszy, iż w zawodach uczestniczyli również zawodnicy zagraniczni. Konkurencje były bardzo ciekawe, takie jak: toczenie opony, przenoszenie ciężarów, wyciskanie platformy i dostarczyły uczestnikom, jak też zgromadzonym widzom wielu niezapomnianych wrażeń.
Opiekunem był Mariusz Węgrzyn.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb