Plan lekcji

Na skróty

Uczniowie Mechanika na Mistrzostwach Krosna w Pływaniu

24 listopada 2013 r. na basenie w Turaszówce odbyły się Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W silnie obsadzonych zawodach, w których uczestniczyło ponad 200 zawodniczek i zawodników z kilku klubów pływackich z Podkarpacia i Małopolski oraz szkół krośnieńskich wystartowało również troje uczniów naszej szkoły. W kategorii juniorek uczennica naszej szkoły Klaudia Maziarz z klasy If T zajęła V miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 42,03 sek.W kategorii juniorów Jarosław Niemiec z klasy IIc T zajął IV miejsce

na 50 metrów stylem dowolnym z czasem 32,59 sek., a Wojciech Kołodziejczyk z klasy Ic T na V miejscu ukończył rywalizację na 50 metrów stylem klasycznym osiągając 44,64 sek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników!
Opiekun Piotr Gonet

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb