Plan lekcji

Na skróty

Reprezentantka Mechanika na podium Licealiady w pływaniu

W dniu 09.12.2013 na basenie w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki Licealiady w pływaniu. W zawodach, w których wzięli udział uczniowie 14 szkół ponadgimnazjalnych z Krosna, Sanoka, Jasła, Brzozowa, Dynowa, Iwonicza oraz Miejsca Piastowego, wystartowalo również czworo reprezentantów naszej szkoły.
W klasyfikacji dziewcząt uczennica naszej szkoły Klaudia Maziarz z klasy Ie T zajęła II miejsce na 50 metrów stylem motylkowym uzyskując czas 43,51 sek.

Wśród chłopców Wojciech Łobodziński z klasy Ic T zajął VIII miejsce na 50 metrów stylem klasycznym z czasem 44,18 sek, a Jakub Inglot z klasy IaT na tym samym dystansie był X z czasem 44,87 sek.W najszybszej konkurencji 50 metrów stylem dowolnym Jarosław Niemiec z klasy IIc T uzyskał czas 32,71 sek. zajmując VIII miejsce.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników!
Opiekun mgr Piotr Gonet

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb