Plan lekcji

Na skróty

Zawodnicy MMA w Mechaniku

image 314Już trzeci rok goszczą w Mechaniku zawodnicy MMA: Hubert Lech i Szymon Bajor. Spotkanie zorganizowane przez Samorząd Uczniowski specjalnie dla klas pierwszych Technikum i ZSZ odbyło się 12 grudnia br. na auli CKP. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali historii tego sportu a następnie obejrzeli pokaz walk. 
Hubert Lech sporty walki zaczął trenować w wieku 10 lat. Jego przygoda zaczęła się od Karate. Następnie zainteresował się sportami chwytanymi typu Judo, Ju-Jitsu oraz Brazylijskie Jiu- Jitsu.

Brał udział w wielu zawodach związanych z tymi dyscyplinami. Zdobył tytuł mistrza Podkarpacia w Ju- Jitsu w 2009 roku w Jarosławiu, a także zajął 3 miejsce podczas zawodów Pucharu Polski w Ju-Jitsu w Zgierzu.
Również Szymon Bajor przygodę ze sportami walki zaczął już w dzieciństwie. Początkowo trenował boks, karate, judo. Zarówno Hubert jak i Szymon jeździli na różne zawody sportowe zaczynając od judo przez boks do MMA. Obecnie posiadają spore doświadczenie w amatorskich zawodach oraz zawodowych walkach. Walczą na galach Polski oraz za granicą.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z pokazu.

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb