Plan lekcji

Na skróty

Targi edukacyjne

W dniach 7-8 kwietnia br. w krośnieńskiej hali sportowej odbyły się Targi Edukacyjne przygotowane przez szkoły ponadgimnazjalne miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Nasz „Mechanik” również wziął w nich udział, prezentując na ekspozycji materiały promocyjne, symulator do szkolenia kierowców samochodowych oraz symulator do nauki latania szybowcem i samolotem. Uroczystość inauguracji targów rozpoczęła się od wystąpienia prezydenta miasta Krosna – Pana Piotra Przytockiego, zastępcy prezydenta miasta Krosna – Pana Bronisława Barana, wicestarosty powiatu krośnieńskiego – Pana Andrzeja Guzika, podkarpackiego wicekuratora oświaty – Pana Antoniego Wydro.

Byli także przedstawiciele samorządu miejskiego krośnieńskiego i powiatowego, przedstawiciele instytucji wspierających edukację, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych, a także młodzież szkolna – główny adresat tych targów. Nasza szkoła zaprezentowała swoją ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2014/2015, gdzie zawody nowoczesnych technologii koncentrowały się w branżach: mechaniczna, mechatroniczna, motoryzacyjna i lotnicza. Mamy nadzieję, że absolwenci szkół gimnazjalnych zanim podejmą decyzję w wyborze swojej kariery zawodowej, uwzględnią zawody gdzie jest największe zapotrzebowanie na zatrudnienie oraz zawody wysoko płatne. Właśnie taką ofertę ma „Mechanik”.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb