Plan lekcji

Na skróty

Święty Mikołaj w „Mechaniku”

7 grudnia br. z lekkim opóźnieniem przybył do ZSP3 Św. Mikołaj. Już w godzinach przedpołudniowych dzwonieniem na korytarzach w pawilonach zespołu szkół Św. Mikołaj obwieścił swoje przybycie… Jak co roku, Św. Mikołaj przypominał że odwiedza tylko grzecznych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Samo przybycie znamienitego Gościa, uświadomiło nam, że w „Mechaniku” są grzeczni uczniowie i pracownicy, których warto odwiedzić i nagrodzić prezentami, słodyczami itp… Kolorowa „świta” Św. Mikołaja trochę rozjaśniła dzień, w którym słoneczko niekoniecznie chciało świecić ale to może dlatego aby blask życzliwości był wyczuwalny głównie z tej jednej strony… Gość z dalekiej północy odwiedził uczniów w poszczególnych klasach i laboratoriach, uczestniczył w niektórych zajęciach edukacyjnych, zawitał do części administracyjnej, w której urzęduje kierownictwo ZSP3. Na zakończenie, Św. Mikołaj wraz ze swoją „świtą” podziękował za życzliwe przyjęcie i powędrował do innych szkół…


Poniżej prezentujemy zdjęcia z odwiedzin…

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb