Plan lekcji

Na skróty

Podsumowanie VIII edycji Konkursu Fotograficznego

Uprzejmie informujemy, że dnia 14 czerwca 2016 r. o godzinie 10.00 w budynku szkolnym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Krośnie (aula A-10), odbędzie się uroczyste rozdanie nagród, w VIII edycji Konkursu Fotograficznego dla fotografów amatorów „Źródła Nowego Życia”. Wszystkich uczestników wraz z opiekunami serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy: Karol Szczepanik oraz Grzegorz Podkul.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb