Plan lekcji

Na skróty

ZSP3 współorganizatorem "Pikniku Rodzinnego" na krośnieńskim lotnisku

W dniach: 2-4 września 2016 r. na krośnieńskim lotnisku odbył się „Piknik Rodzinny”, którego byliśmy współorganizatorem. Loty szybowcami, samolotami i balonami na ogrzane powietrze, pokazowy mecz koszykówki, zabytkowe samochody, motocykle, wesołe miasteczko, konkursy i wiele innych atrakcji przygotowano podczas pikniku. "Piknik Rodzinny" był rodzinny nie tyko z nazwy. Odwiedzający bez względu na wiek mogli znaleźć dla siebie coś ciekawego i podczas gdy najmłodsi wybierali atrakcje lunaparku i "strefy kinder", starsi widzowie z zainteresowaniem przyglądali się samolotom prezentowanym przez Aeroklub Podkarpacki na wystawie statycznej. Nasze szkolne stanowisko cieszyło się uwagą zarówno młodszej jak i starszej części widzów, z których wielu próbowało swoich sił za sterami szkolnych symulatorów lotu i nauki jazdy. Ci odważniejsi odbywali także loty samolotami, najodważniejsi - szybowcami.

Osoby, którym adrenalina jest potrzebna do życia bardziej niż powietrze, decydowały się na tandemowe skoki spadochronowe. Oczywiście nie zabrakło kramów ze "wszystkim i niczym", waty cukrowej, lodów, grilla, dmuchanych zjeżdżalni.... - czyli wszystkiego tego, bez czego prawdziwy piknik po prostu nie ma racji bytu. Pogoda dopisała, frekwencja także. Krośnianie mogli zobaczyć jak wygląda modernizowane krośnieńskie lotnisko, a pilotom udało się pokazać piękno i przyjemność latania. Mamy nadzieję, że za rok podobnych pikników będzie więcej.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb