Plan lekcji

Na skróty

Nowy Samorząd Uczniowski w ZSP3

30 września bieżącego roku w „ Mechaniku” zgodnie z tradycją odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po raz pierwszy tak wyraziście została przeprowadzona kampania wyborcza, która swoją pomysłowością imponowała i przypominała, że jeden z ważnych elementów życia szkoły jest ważny w podczas całej dorosłej kariery. Najprawdopodobniej wielu absolwentów w przyszłości zaangażuje się w życie publiczne, a zdobyte umiejętności w szkole mogą się przydać. Tak więc uczniowie w demokratycznych wyborach wybierali przedstawicieli , którzy przez następną kadencję będę ich reprezentować na forum szkoły i poza nią. Wybory trwały od 9.00 do 13. 00. Wzięło w nich udział 23 klasy technikum i ZSZ . a w wyniku głosowania do samorządu weszli następujący uczniowie : 

Przewodniczący: Arkadiusz Bor II c T
Zastępca : Kinga Wróbel II e T
Członkowie : Karol Maniawski II b T, Kamil Mrozek II b, Rafał Kowalski III c , Emilia Lasek II ae T , Mateusz Berezowski II b.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

 

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb