Plan lekcji

Na skróty

Mechanik na Tragach w Kielcach

30 marca 2017 roku ponad 50 uczniów naszej szkoły wybrało się na Targi Przemysłowe do Kielc. Przemysłowa Wiosna przyciągnęła czołowe marki prezentujące szereg nowości z branży przemysłowej. Najnowocześniejsze maszyny do cięcia i obróbki blach, innowacyjne technologie laserowe, drukarki 3D, maszyny CNC i najnowocześniejszą przyrządy techniki pomiarowej – to wszystko można zobaczyć na stoiskach ponad 900 firm, które zdecydowały się wziąć udział w wydarzeniu. Najnowocześniejsze rozwiązania prezentowały firmy między innymi z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Szwajcarii, Portugalii, Japonii, Słowenii, Francji, Szwecji i Holandii. Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z branży mechanicznej. Wystawy odbywały się na 7 halach. Na stoisku firmy Wolf oko zwiedzających cieszy również naturalnej wielkości model ażurowego, czerwonego Ferrari Lusso, który jest drukowany ręcznymi drukarkami 3D.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z pobytu na Targach.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb