Plan lekcji

Na skróty

Studniówka w Mechaniku ad 2018

studniowka miniTradycyjne odliczanie ostatnich 100 dni do matury w „Mechaniku” rozpoczęło się 20 stycznia 2018r.balem studniówkowym w restauracji „Dwa serca”. Uroczystość poprowadzili abiturienci Natalia i Tomasz, którzy na wstępie powitali Dyrektora Bogdana Adamskiego, wicedyrektora Wojciecha Lorenca, kierownika CKP Jacka Kafla, wychowawców klas maturalnych oraz wszystkich nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości. Były przemówienia, piękne kwiaty i szczere słowa podziękowania za trud kształcenia i wychowania, za wsparcie i wyrozumiałość w tej niejednokrotnie trudnej drodze ku dorosłości. Wagę zbliżającego się "egzaminu dojrzałości", podkreśla zwyczaj rozpoczynania balu tradycyjnym, staropolskim polonezem, reprezentacyjnym tańcem narodowym, którego poprowadził Dyrektor Szkoły.
Na ten wieczór maturzyści przygotowywali się bardzo długo, chcąc podsumować swoje czteroletnie kształcenie w Technikum ZSP3 przygotowali dla zaproszonych gości bogaty program artystyczny. Pierwsze wystąpienie maturzystów zatytułowano „Mechanicy na studniówce” . Program uświetnił pokaz tańców latynoamerykańskich tancerzy z formacji Gracja Weroniki i Karola. Przedstawiciele abiturientów również zmierzyli się z latynoskimi rytmami samby, cha cha, rumby oraz jive i zostali ocenieni przez swoich jurorów.
Ponadto uczniowie klas IV c oraz IV g przygotowali pokazy taneczne według własnej choreografii, które zachwyciły wszystkich zebranych gości. Pozostały czas zabawy umilił wszystkim zebranym zespół muzyczny Lombardino.

Wszystkim abiturientom, za zaangażowanie w przygotowanie studniówki, wspaniałą zabawę do białego rana oraz zachowanie godne ucznia „Mechanika” dziękują wychowawcy.

Fotorerelację ze studniówki można zobaczyć również na stronie NOWINY24 - link

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb