Plan lekcji

Na skróty

Pamięci Mariusza Gosztyły

GosztylaW miniony piątek 1 czerwca br. odszedł od nas nasz kolega, uczeń 3 klasy ZSZ Mariusz Gosztyła. Wiadomość ta bardzo nas wszystkich zasmuciła, zwłaszcza że Mariusza znaliśmy i lubiliśmy wszyscy. Zawsze pogodny, uśmiechnięty i niezwykle życzliwy… Już niebawem miał otrzymać dyplom ukończenia szkoły i pełen zapału chciał planować dorosłe życie zawodowe. Czekał go jeszcze egzamin zawodowy, który byłby według nas zwykłą formalnością bo Mariusz zawsze był pilnym uczniem doskonale opanowującym całą wiedzę z mechaniki samochodowej. Niestety tragiczny wypadek nie pozwolił na realizację tych zamierzeń i planów. Odszedł od nas, gdyż Niebiosa zaplanowały inną dla Niego przyszłość.
Mariusz, będzie nam Ciebie brakowało, Twego uśmiechu, spokoju i doskonałej atmosfery, którą zawsze przynosiłeś i pozostawiałeś… Odpoczywaj w spokoju.
Wszystkich zapraszamy na pożegnalną Mszę Świętą, która odbędzie się 5 czerwca br. (wtorek) o godz. 15.00 w Kościele Parafialnym w Miejscu Piastowym. O godz. 14.30 na parkingu szkoły będzie podstawiony autokar, który dowiezie wszystkich chętnych na uroczystości pogrzebowe, jak też zapewniamy powrót.
Najbliższej Rodzinie składamy wyrazy szczerych kondolencji i polecamy Mariusza w modlitwie Opatrzności Bożej.
- Dyrektor, nauczyciele, uczniowie i pracownicy niepedagogiczni

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb