Plan lekcji

Na skróty

Poszerzanie horyzontów

image_236Rozwijanie zainteresowań to jeden z warunków ułatwiających podejmowanie trafnych decyzji co do własnej przyszłości. Zgodnie z tą zasadą uczniowie klasy I d T aby zdobyć nowe doświadczenia i poszerzyć swoją wiedzę odwiedzili Aeroklub Podkarpacki w Krośnie.Uczniowie poznali tu nie tylko jego historię, działające sekcje, ale i co odważniejsi wzięli czynny udział przy montażu szybowców. 
Już bez względu na odwagę, każdy zainteresowany - dzięki uprzejmości p. Piotra Niepokoja, który był naszym przewodnikiem - mógł dowiedzieć się wszystkiego o budowie szybowców, samolotów, a także usiąść za sterami wybranego modelu (oczywiście w hangarze-ale jednak!).
Dokumentację fotograficzną wycieczki zrealizował p.Tadeusz Sabik. Opiekunem i organizatorem wyjścia była p. Justyna Jurczak.

< >
Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

   
  23.01.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb