Plan lekcji

Na skróty

Studniówka 2016 w ZSP 3

6 lutego 2016r. uczniowie klas maturalnych Technikum w „Mechaniku” mieli bal studniówkowy w restauracji „Dwa Serca”. Uroczystość rozpoczęła się w godzinach wieczornych ok. godz. 18.00 gdzie przedstawiciele Abiturientów oficjalnie powitali przybyłych gości tj. dyrekcję ZSP3, nauczycieli wraz z osobami towarzyszącymi, rodziców jak i swoich kolegów również z osobami towarzyszącymi. Następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców, który przywitał wszystkich uczestników balu studniówkowego i życzył uczestnikom balu dobrej zabawy. Później głos zabrał dyrektor Bogdan Adamski, który przypomniał tradycje studniówkowe wprowadzające w czas intensywnej pracy wszystkich uczniów klas maturalnych bo jak tradycja głosi – matura będzie już za symboliczne 100 dni i warto się do niej jak najlepiej przygotować aby udowodnić swoją dojrzałość i tym samym jak najlepiej zaplanować własne dorosłe życie. Po tych słowach uczniowie wręczyli kwiaty dyrekcji, wychowawcom klas maturalnych oraz wszystkim nauczycielom chcąc tym samym wyrazić wdzięczność za jak najlepsze przygotowanie edukacyjne do czekających egzaminów państwowych.

Następnie to już tylko polonez mógł zainicjować rozpoczęcie balu… Nauczyciele, uczniowie i osoby towarzyszące zgodnie z tradycją ustawili się na parkiecie i rozpoczęli taniec wprowadzający już w mniej oficjalny nastrój…Bal studniówkowy trwał do godzin porannych i jak wiemy – wszyscy byli bardzo zadowoleni i usatysfakcjonowani udaną imprezą. W trakcie balu był czas na zaprezentowanie programów artystycznych klas maturalnych jak i na sesję zdjęciową, która potomnym ma przypominać jak wspaniale się bawią abiturienci „Mechanika” w 2016r. na balu studniówkowym.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego balu.

< >
O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

   
  23.01.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb