Plan lekcji

Na skróty

Pożegnanie maturzystów Technikum

28 kwietnia br. w auli zespołu szkół odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów uczniom kończącym Technikum i pożegnanie maturzystów. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru, przemówienia dyrektora ZSP3 i pożegnania sztandaru przez przedstawicieli klas maturalnych. Następnie dyrektor Bogdan Adamski przekazał podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców uczniów kończących szkołę. Wręczono również nagrody i wyróżnienia absolwentom, którzy reprezentowali szkołę na licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz zawodowych szczebla regionalnego i ogólnopolskiego. Były także podziękowania i gratulacje dla absolwentów ze Szkolnego Klubu Krwiodawstwa. Jednak punktem kulminacyjnym było wręczenie dyplomów ukończenia Technikum, które wraz z wychowawcami klas przekazywał dyrektor wraz z wicedyrektorem i kierownikiem Centrum Kształcenia Praktycznego.

Były również życzenia i podziękowania skierowane do nauczycieli i dyrekcji zespołu szkół. Uroczystość zakończyła się odprowadzeniem sztandaru i przejściem absolwentów do sal lekcyjnych na „ostatnie” spotkania z wychowawcami klas.

< >
Praktyki Zagraniczne

Praktyki Zagraniczne

W 2017 roku uruchomiliśmy dla Was specjalną platformę, na której prezentujemy informacje na temat działań finansowanych ze środków Unii Europejskiej. W związku z zakończeniem realizacji projektu pn.: „Budowanie i poszerzanie kompetencji zawodowych i językowych uczniów ZSP3 poprzez program praktyk...

O nas

O nas

W skład ZSP3 wchodzą: Centrum Kształcenia Praktycznego Technikum Zasadnicza Szkoła Zawodowa Regionalny Ośrodek Egzaminacyjny (ROWEZ) Ośrodek Kursowo - Szkoleniowy Stacja Kontroli Pojazdów RCEZINT Muzeum Motoryzacji   Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 "MECHANIK"...

Egzamin Zawodowy

Egzamin Zawodowy

  Komunikaty 2017/2018 Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2018 roku Komunikat MEN w sprawie wykazu turniejów lub olimpiad tematycznych i przedmiotowych w roku szkolnym 2017/2018 Zaproszenie do współpracy w zakresie opracowywania materiałów egzaminacyjnych do...

Egzamin Maturalny

Egzamin Maturalny

EGZAMIN MATURALNY 2018/2019 Komunikaty Terminy egzaminów w 2019 roku Komunikat o dostosowaniach w roku szkolnym 2018/2019 Lista systemów operacyjnych, programów użytkowych oraz języków programowania w przypadku egzaminu maturalnego z informatyki w 2019 roku Komunikat o przyborach Organizacja Informacja...

   
  21.03.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb