Plan lekcji

Na skróty

Brązowy medal reprezentantów ZSP nr 3 „Mechanik” Krosno w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej drużyn amatorskich

W dniach  21-22 maja 2011 roku w Stalowej Woli odbył się Ogólnopolski Turniej Drużyn Amatorskich w piłce siatkowej. Warunkiem przystąpienia do turnieju było zdobycie tytułu mistrza amatorskiej ligi w swoim regionie. Nasz region reprezentował zwycięzca rozgrywek amatorskich powiatu krośnieńskiego w sezonie 2010/2011 –  tj.  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” Krosno. W rozgrywkach ligi powiatu krośnieńskiego, które trwały od października 2010 roku udział wzięło 9 zespołów. Drużyna „Mechanika” z 16 rozegranych spotkań w rundzie zasadniczej wygrała  15, a tylko  jedno z nich - rywale rozstrzygnęli na swoją korzyść po tie-breaku.


Klasyfikacja końcowa amatorskiej ligi Powiatu Krośnieńskiego:

1. ZSP nr 3 „Mechanik” Krosno
2. SKS Dukla
3. Sokół Chorkówka
4. LKS Krościenko Wyżne
5. LZS Przybówka
6. Beskid-GOSiR Iwonicz-Zdrój
7. LKS Świerzowa
8. LKS Targowiska
9. LUKS Tornado Wrocanka

W stalowowolskim turnieju, konfrontującym najlepsze zespoły z poszczególnych regionów udział wzięło 8 drużyn z: Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Przemyśla, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Ulanowa oraz z Krosna.
W zawodach, które stały na bardzo wysokim poziomie, po bardzo zaciętych i widowiskowych meczach drużyna ZSP nr 3„Mechanik” Krosno wywalczyła brązowy medal, ulegając jedynie gospodarzom turnieju oraz drużynie z Rzeszowa.

Drużynę „Mechanika” reprezentowali:
Marcin Błaż, Grzegorz Wilusz, Władysław Koś, Aleksander Paulo, Paweł Kazanecki, Sebastian Galas, Dominik Stanisławczyk, Artur Gonet.

   
  17.11.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb