Plan lekcji

Na skróty

Brązowy medal reprezentantów ZSP nr 3 „Mechanik” Krosno w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej drużyn amatorskich

W dniach  21-22 maja 2011 roku w Stalowej Woli odbył się Ogólnopolski Turniej Drużyn Amatorskich w piłce siatkowej. Warunkiem przystąpienia do turnieju było zdobycie tytułu mistrza amatorskiej ligi w swoim regionie. Nasz region reprezentował zwycięzca rozgrywek amatorskich powiatu krośnieńskiego w sezonie 2010/2011 –  tj.  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Mechanik” Krosno. W rozgrywkach ligi powiatu krośnieńskiego, które trwały od października 2010 roku udział wzięło 9 zespołów. Drużyna „Mechanika” z 16 rozegranych spotkań w rundzie zasadniczej wygrała  15, a tylko  jedno z nich - rywale rozstrzygnęli na swoją korzyść po tie-breaku.


Klasyfikacja końcowa amatorskiej ligi Powiatu Krośnieńskiego:

1. ZSP nr 3 „Mechanik” Krosno
2. SKS Dukla
3. Sokół Chorkówka
4. LKS Krościenko Wyżne
5. LZS Przybówka
6. Beskid-GOSiR Iwonicz-Zdrój
7. LKS Świerzowa
8. LKS Targowiska
9. LUKS Tornado Wrocanka

W stalowowolskim turnieju, konfrontującym najlepsze zespoły z poszczególnych regionów udział wzięło 8 drużyn z: Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Przemyśla, Tarnobrzega, Stalowej Woli, Ulanowa oraz z Krosna.
W zawodach, które stały na bardzo wysokim poziomie, po bardzo zaciętych i widowiskowych meczach drużyna ZSP nr 3„Mechanik” Krosno wywalczyła brązowy medal, ulegając jedynie gospodarzom turnieju oraz drużynie z Rzeszowa.

Drużynę „Mechanika” reprezentowali:
Marcin Błaż, Grzegorz Wilusz, Władysław Koś, Aleksander Paulo, Paweł Kazanecki, Sebastian Galas, Dominik Stanisławczyk, Artur Gonet.

   
  19.02.2019 Ferienhaus Ostsee

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsp3@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb