Plan lekcji

Na skróty

II miejsce siatkarzy w finale powiatowej "Licealiady"

W dniu 4 grudnia 2009 roku reprezentacja „Mechanika” wywalczyła drugie miejsce w finale powiatowej „Licealiady” w piłce siatkowej. Zawody które zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły otworzył dyrektor  Bogdan Adamski.

 

W turnieju który rozegrany został w hali sportowej przy ulicy Bursaki  w Krośnie udział wzięły 4 najlepsze drużyny z powiatu grodzkiego:

 

1.     ZSP Nr 1

 

2.     ZSP Nr 3

 

3.     ZSP Nr 5

 

4.     II LO

 

 

 

Zawody   rozegrano systemem „każdy z każdym”.  Stawką  rywalizacji był awans najlepszej drużyny do rozgrywek rejonowych. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy fakt, że aż 5 z 6 rozegranych spotkań zakończyło się wynikiem 2:1.


Wyniki spotkań :

ZSP Nr 3 - ZSP Nr 5 2 : 1
ZSP Nr 1 - II LO 0 : 2
ZSP Nr 5  - ZSP Nr 1 2 : 1
ZSP Nr 3 - II LO 1 : 2
ZSP Nr 5 - II LO 1 : 2
ZSP Nr 3  - ZSP Nr 1 2 : 1Klasyfikacja końcowa :

  1. II LO
  2. ZSP Nr 3
  3. ZSP Nr 5
  4. ZSP Nr 1

 

Drużyna „Mechanika” wystąpiła w składzie: Garbacik Daniel (k), Raś Damian, Kłusek Damian, Lorens Piotr, Fróżyński Arkadiusz, Zawisza Grzegorz, Koczocik  Marcin, Durał Łukasz, Zajdel Jarosław, Farbaniec Konrad, Kocur Jakub


Drużyną siatkarzy opiekuje się p. Grzegorz Wilusz

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb