Plan lekcji

Na skróty

Historyczny awans w zawodach szachowych

W dniu 16.03.2010 odbyły się zawody szachowe. Spory sukces odnotował reprezentant naszej szkoły Krzysztof Pobuta, który zajął III miejsce i awansował do finału wojewódzkiego. Uczeń bardzo dobrze spisywał się w czasie zawodów i przez dłuższy czas był na prowadzeniu. Niewiele do awansu zabrakło drugiemu naszemu reprezentantowi Mateuszowi Smolikowi, który uplasował się na V pozycji. Do szczęścia i awansu zabrakło jednego miejsca.

Zawodnikami opiekował się Mariusz Węgrzyn.

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb