Plan lekcji

Na skróty

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej

Reprezentacja „Mechanika” zajęła 3 miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Chłopców. Po rozgrywkach grupowych zajmowaliśmy pierwsze miejsce w grupie, wygrywając  z  ZSP Nr 1, ZSP Nr 2 oraz ZSP Nr 6 w stosunku 2:0. W finale, który odbył się 3 grudnia na hali sportowej przy ul. Legionów spotkały się 4 najlepsze drużyny z krośnieńskich szkół. W turnieju, drużyna reprezentująca naszą szkołę zdobyła 3 miejsce ulegając  po bardzo wyrównanych meczach  I LO oraz II LO Krosno.

Czwarte miejsce w zawodach wywalczyli koledzy ze Szczepanika. Drużyna Mechanika wystąpiła w składzie: Nowak Bartosz (k), Frużyński Arkadiusz, Kłusek Damian, Lorens Piotr, Raś Damian, Sanocki Paweł, Pietruszka Michał, Kocur Jakub, Dudek Maciej.
Opiekunem drużyny jest  p. Grzegorz Wilusz

STRONY SZKOLNE
learning
       

 DANE KONTAKTOWE               PARTNERZY          

 

Zespół Szkół Mechanicznych 
im. Stanisława Staszica w Krośnie
ul. Tysiąclecia 5 
38-400 Krosno 
e-mail: zsm@mkrosno.pl    
              logo A M           
     pwsz ch                                       

 

 

 

 

   
               
   

1tmVBh9fdsDZy 43284ebb